Fun Night

Lasertag, kręgle i turnieje esportowe :) W galerii, w której organizujemy Winterfresh jest dosłownie wszystko! Możemy trochę lepiej się zintegrować.

Tak się przypadkiem złożyło, że galeria Metropolia, w której organizujemy konferencje, jest rozrywkowym centrum Gdańska. Znajduje się tutaj kręgielnia, arena lasertag,  arena esportowa "Kinguin Esports Launge", tor gokartów, siłownia i kilka innych atrakcji.

Od dawna chodziła nam po głowie myśl, że można by to jakoś wykorzystać podczas naszej konferencji. Z tych pomysłów narodził się nowy, innowacyjny dla nas projekt:

"Fun night"

"Fun night" to pierwszy wieczór naszej konferencji, czyli czwartek między godz. 19-22. W ciągu tych trzech godzin chcielibyśmy zorganizować serię integracyjnych wypadów, które pomogą młodzieży z różnych zborów zrobić coś ekscytującego razem. "Fun night" oprócz integracji międzyzborowej, stwarza też niesamowitą okazję do zaproszenia naszych "nieewangelikalnych" znajomych (w szczególności z okolic Trójmiasta). W wieczorze mogą brać udział również osoby, które nie planują zostać na całej konferencji.

Jeśli zainteresował Cię projekt, opłać wejściówkę w postaci 45 zł i w notatce rezerwacyjnej zapisz, z jakich dwóch atrakcji chciałbyś skorzystać.

  • Laser Tag (40min)
  • Kręgle (1h)
  • Turniej LOLa (1-2h)
  • Turniej CSa (1-2h)

Kwota wejściówki zostanie wykorzystana do rezerwacji i uprawnia uczestnika do skorzystania z 2 wybranych przez niego atrakcji.

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
0